چهارشنبه, 13 ارديبهشت 1396 ساعت 13:37
سرلشگر فیروز آبادی در دیدار با اعضای مرکز تحقیقات:

فعالیت شما جزو ضروریات انقلاب اسلامی و هدف امام‌خمینی است

هفته ی گذشته جمعی از اعضا و مسئولین مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام در دیداری صمیمی، میهمان سرلشگر حسن فیروز آبادی، مشاور عالی فرماندهی کل نیروهای مسلح و رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح بودند.

سه شنبه, 12 ارديبهشت 1396 ساعت 13:30
با حضور سردار محسن رفیق دوست صورت گرفت:

رونمایی از کتاب «اقتصاد مقاومتی و دفاع مقدس»

جلسۀ رونمایی کتاب «اقتصاد مقاومتی و دفاع مقدس؛ بررسی تجربۀ حماسۀ دفاع مقدس و آموزه‌های آن در اقتصاد مقاومتی» با حضور سردار محسن رفیق‌دوست، وزیر سپاه و فرماندۀ پشتیبانی سپاه در دوران دفاع مقدس، در سالن شهید صدر دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد.

جمعه, 01 ارديبهشت 1396 ساعت 13:17
در آستان مقدس حضرت رضا علیه السلام

گزارشی از جلسات روزهای آغاز سال جدید؛ برنامه‌ریزی و حرکتی نو

جلسات برنامه ریزی و طراحی مسیر حرکت علمی مجموعه مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام در روزهای آغازین سال جدید و در مشهد مقدس برگزار گردید. در این جلسات برنامه ریزی گروه های علمی و هم اندیشی اعضای علمی مرکز با حضور مسئولین مرکز صورت گرفته است.

کرسی ترویجی «هستی شناسی اجتماعی؛ درآمدی بر یک نظریه نو» با ارائه نظریه توسط سید علی سیدی فرد و نقادی اساتید حجت الاسلام علی اکبر میرسپاه و حجت الاسلام علی مصباح یزدی در موسسۀ آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) برگزار شد.

چهارشنبه, 25 اسفند 1395 ساعت 13:04
با حضور دکتر مقصودی و ارائه کجوری،پژوهشگر مرکز تحقیقات بسیج برگزار شد؛

نشست ارائه و نقد کتاب «اقتصاد مقاومتی و دفاع مقدس»+تصاویر

نشست ارائه و نقد کتاب «اقتصاد مقاومتی و دفاع مقدس: بررسی تجربۀ حماسۀ دفاع مقدس و آموزه‌های آن در اقتصاد مقاومتی» با حضور دکتر حمیدرضا مقصودی، عضو مؤسسۀ پژوهشی مبانی و مدل‌های اقتصاد بومی و با ارائه جواد کجوری، پژوهشگر حوزۀ اقتصاد مقاومتی مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه‌السلام و از نویسندگان کتاب برگزار شد.

جلسه نقد و ارائه «هستی شناسی اجتماعی؛ درآمدی بر یک نظریه نو» با ارائه سید علی سیدی فرد و نقد حجت الاسلام دکتر حمید پارسانیا؛ عضو هیأت علمی دانشگاه تهران و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در جمع دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.

دکتر ستاری،معاون علمی ریاست جمهوری و دکتر قدیانی، مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری از مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(ع) بازدید کردند.

دوشنبه, 16 اسفند 1395 ساعت 12:10
به همت مرکز تحقیقات بسیج و موسسه امام خمینی برگزار می شود؛

کرسی ترویجی«هستی شناسی اجتماعی،درآمدی بر یک نظریه نو»

کرسی ترویجی"هستی شناسی اجتماعی«درآمدی بر یک نظریه نو»" با سخنرانی سیدعلی سیدی فرد عصر روز چهارشنبه 19 اسفند ماه در موسسه امام خمینی(ره) قم برگزار می شود.

این طرح پژوهشی به روش تحلیل نشانه شناختی سینمای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، هالیوود اسلام هراسی و به تبع آن ایران هراسی را در دستور کار خود قرار داده و آن را مورد بررسی قرار خواهد داد.

در این طرح پژوهشی، قانونمندی امور اجتماعی با معرفی مبسوط سنت‌های الهی از طریق تعریف سنن و بیان ویژگی‌ها و فواید علم به آن، مورد اثبات قرار گرفته است.

صفحه 1 از 16 صفحه