دوره آموزشی هستی شناسی اجتماعی با حضور اساتید علوم اجتماعی در دو مرحله و طی روزهای 18 - 19 و 25 - 26 آذرماه در موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران برگزار شد.

دوره‌ دو روزه «اقتصاد مردم بنیاد» به همت مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(ع) و با حضور اساتید مطرح کشور در مرحله دوم در روزهای پنج شنبه و جمعه، بیست و پنجم و بیست و ششم آذر ماه سال جاری برگزار شد.

دومین دوره آموزشی هستی شناسی اجتماعی با حضور اساتید علوم اجتماعی طی روزهای 25 و 26 آذرماه در موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران برگزار می شود.

دوره‌ دو روزه «اقتصاد مردم بنیاد» به همت مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(ع) و با حضور اساتید مطرح کشور در مرحله دوم در روزهای پنج شنبه و جمعه، بیست و پنجم و بیست و ششم آذر ماه سال جاری برگزار می شود.

دوره‌ دو روزه «اقتصاد مردم بنیاد» به همت مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(ع) و با حضور اساتید مطرح کشور طی دو مرحله در روزهای پنج شنبه و جمعه، هجدهم و نوزدهم آذر ماه سال جاری و در روزهای پنج شنبه و جمعه، بیست و پنجم و بیست و ششم آذر ماه سال جاری برگزار می شود.

دوره آموزشی هستی شناسی اجتماعی با حضور اساتید علوم اجتماعی طی روزهای 18 و 19 آذرماه و 25 و 26 آذرماه در موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران برگزار می شود.

دوره تربیتی، آموزشی «حاج احمد متوسلیان (4)» به همت دبیرخانه دوره تربیتی آموزشی حاج احمد متوسلیان و با رویکرد ارتقاء سطح بینشی و گرایشی و رفتاری مدیران تشکیلات فرهنگی سه استان ایلام، کردستان و کرمانشاه از پنجم شهریور ماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار شد.

ششمین دوره از سلسله نشست ‌های تخصصی علوم انسانی اسلامی (علم و ایمان 6) با محوریت تربیت مربی نهج ‌البلاغه با حضور دو تن از اساتید این حوزه (حجت الاسلام نمازی و دکتر فرزاد جهان‌بین) برگزار خواهد شد.

پنجمین دوره از سلسله نشست های تخصصی علم و ایمان با محوریت نظامات و الگوهای تحقق تعلیم و تربیت اسلامی با حضور اساتید برجسته این حوزه برگزار خواهد شد.

اولین نشست از سلسله نشست‌‌های اسلام و پیشرفت با محوریت آشنایی تخصصی با مفاهیم و مؤلفه‌‌های بنیادین الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت برگزار می‌شود.

صفحه 1 از 4 صفحه