دوره‌ دو روزه «اقتصاد مردم بنیاد» به همت مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(ع) و با حضور اساتید مطرح کشور طی دو مرحله در روزهای پنج شنبه و جمعه، هجدهم و نوزدهم آذر ماه سال جاری و در روزهای پنج شنبه و جمعه، بیست و پنجم و بیست و ششم آذر ماه سال جاری برگزار می شود.

دوره آموزشی هستی شناسی اجتماعی با حضور اساتید علوم اجتماعی طی روزهای 18 و 19 آذرماه و 25 و 26 آذرماه در موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران برگزار می شود.

دوره تربیتی، آموزشی «حاج احمد متوسلیان (4)» به همت دبیرخانه دوره تربیتی آموزشی حاج احمد متوسلیان و با رویکرد ارتقاء سطح بینشی و گرایشی و رفتاری مدیران تشکیلات فرهنگی سه استان ایلام، کردستان و کرمانشاه از پنجم شهریور ماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار شد.

ششمین دوره از سلسله نشست ‌های تخصصی علوم انسانی اسلامی (علم و ایمان 6) با محوریت تربیت مربی نهج ‌البلاغه با حضور دو تن از اساتید این حوزه (حجت الاسلام نمازی و دکتر فرزاد جهان‌بین) برگزار خواهد شد.

پنجمین دوره از سلسله نشست های تخصصی علم و ایمان با محوریت نظامات و الگوهای تحقق تعلیم و تربیت اسلامی با حضور اساتید برجسته این حوزه برگزار خواهد شد.

اولین نشست از سلسله نشست‌‌های اسلام و پیشرفت با محوریت آشنایی تخصصی با مفاهیم و مؤلفه‌‌های بنیادین الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت برگزار می‌شود.

سومین دوره ارتقاء سطح مدیران تشکیلات فرهنگی ولایی کشور (حاج احمد متوسلیان) در مشهد مقدس به همت مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق (ع) با حضور بیش از 100 نفر از فعالان فرهنگی چهار استان اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و زنجان برگزار شد.

دوره علم وایمان 4 در حوزه­ ی تحول بنیادین و ارتقاء علوم انسانی با حضور اساتید برجسته علوم انسانی در دانشگاه جامع امام حسین(ع) برگزار شد.

شنبه, 21 شهریور 1394 ساعت 15:01
به همت موسسه علمی فرهنگی سدید؛

آغاز ثبت نام دومین دورۀ آموزش مجازی با موضوع «علوم سیاسی اسلامی»

ثبت نام دورۀ آموزش مجازی «علوم سیاسی اسلامی» به همت مؤسسۀ علمی- فرهنگی سدید و با مشارکت مرکز پژوهش‌های علوم انسانی اسلامی صدرا آغاز شد.

یکشنبه, 15 شهریور 1394 ساعت 10:40
به همت مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(ع)؛

چهارمین دوره­‌ی آموزشی علم و ایمان با محوریت "تاریخ علوم در دوره­‌ی تمدن اسلامی" برگزار می‌‌شود

چهارمین دوره­‌ی آموزشی کاربردی علم و ایمان با محوریت آشنایی تخصصی با کلیات علوم انسانی اسلامی در رشته‌­ی دانشگاهی"تاریخ علوم در دوره­‌ی تمدن اسلامی"برگزار می‌‌شود.

صفحه 1 از 4 صفحه