هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 674

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 714

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 653

26 بهمن

آخرین مهلت ثبت نام کارگاه متن‌خوانی فلسفه حقوق به زبان انگلیسی

علاقه‌مندان برای حضور در «کارگاه قرائت و شرح گزیده آثار فلسفه‌‌ی حقوق به زبان انگلیسی» فقط تا عصر دوشنبه 27 بهمن ماه فرصت دارند.

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه‌السلام ، به منظور تقویت بنیان‌های معرفتی و مهارتی فلسفه حقوق دانشجویان حقوق، دومین دوره کارگاه های نظام سازی اسلامی با عنوان «کارگاه قرائت و شرح گزیده آثار فلسفه‌‌ی حقوق به زبان انگلیسی» به همت مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه‌السلام برگزار می شود.

در این دوره آموزشی، توانمندی معرفتی و مهارتی شرکت کنندگان از طریق آموزش لغات و عبارات تخصصی آثار فیلسوفان در حوزه فلسفه حقوق تقویت شده و تبیین صحیحی از فلسفه حقوق از منظر اندیشمندان غربی صورت خواهد پذیرفت.

این جلسات پنجشنبه هرهفته به مدت یک ماه از ساعت 13 الی 18 با حضور استاد دکتر علی صابری تولایی،دکترای جزا و جرمشناسی و پژوهشگر فلسفه حقوق در دانشگاه امام صادق علیه السلام برگزار می شود که اولین جلسه این دوره 30 بهمن ماه سال جاری خواهد بود و مهلت ثبت نام در این دوره فقط تا دوشنبه 27 بهمن ماه خواهد بود.

لازم به ذکر است این دوره مخصوص دانشجویان برادر و خواهر رشته‌‌های علوم انسانی و طلاب حوزه علمیه می‌‌باشد و پس از پایان این جلسات به شرکت کنندگانی که در آزمون نهایی نمره قابل قبولی کسب نمایند گواهی پایان دوره اعطاء خواهد شد.

گفتنی است که شرایط و مقررات این دوره به شرح ذیل می باشد:

 

 

1. هزینه شرکت در این دوره600000 ریال است که علاقه‌‌مندان به شرکت در این دوره باید از طریق اینترنت به شماره کارت 6104337988064018 بانک ملت به نام آقای حامد ملانوری شمسی واریز و شماره پیگیری یا رسید آن را همراه با نام و نام خانوادگی به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال کنید.

2. پس از پایان این جلسات به شرکت کنندگانی که در آزمون نهایی نمره قابل قبولی کسب نمایند گواهی پایان دوره اعطاء خواهد شد.

3. شرکت کنندگان باید در تمامی این جلسات حضور داشته باشند و در صورت غیبت از دادن گواهی پایان دوره به آنها معذوریم.

4. امکان استرداد مبلغ ثبت نام به شرکت کنندگانی که در طول دوره انصراف می‌دهند وجود ندارد.

5. با توجه به کارگاهی بودن دوره، به تبع، اساتید تکالیفی را مشخص خواهد کرد که شرکت کنندگان موظف به انجام آنها هستند.

6. محور اول بحث: حقوق طبیعی، با بررسی افکار و آثار ارسطو، آکویناس، جان فینیس، فولر و......

 

 

برای ثبت نام در این کارگاه اینجـــا را کلیک کنید.

 

نظردهی