12 تیر
نشر «سدید» منتشر کرد؛

«استعدادیابی در حکمت اسلامی» در بازار نشر

کتاب «استعدادیابی در حکمت اسلامی» به همت انتشارات مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام روانه بازار کتاب شد.

 به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام، انسان‌ها استعدادها و توانایی‌های مختلفی دارند و در هر جامعه نیز مشاغل و جایگاه‌های مختلفی وجود دارد که هرکدام استعداد و توانایی خاصی را می‌طلبد. برقراری تناسب بین استعداد و شغل بازدهی بیشتر افراد و کارآمدی بهتر نظامات را در پی دارد. دانشمندان زیادی از منظر علوم مختلف به مطالعه‌ استعدادهای انسان پرداخته‌اند، در این میان کشف استعدادها از منظر علوم دوره تمدن اسلامی موضوعی است که پژوهشی درباره آن صورت نگرفته است؛ علومی همچون علم النفس، مزاج‌شناسی، اقلیم‌شناسی و فراست.

در همین راستا انتشارات مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام (نشر سدید)، که با شعار «علوم انسانی اسلامی، از اندیشه تا زندگی»، در پی تحقق هدف اصلی شکل گیری خود یعنی دستیابی به مجموعه‌ای از دانش‌های اجتماعی برای ارائه پاسخ‌های کاربردی به نیازهای واقعی مردم، مبتنی بر اندیشه اسلامی است، اقدام به انتشار کتابی در این زمینه با نام «استعداد یابی در حکمت اسلامی» کرده که در روزهای اخیر روانه بازار کتاب شده است.

گفتنی است این کتاب که توسط امیر حسین شهگلی و جواد پارسایی نوشته شده است، در 168 صفحه  و با قیمت 12هزار تومان در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

برای تهیۀ این کتاب می‌توانید به سایت مؤسسۀ علمی- فرهنگی سدید مراجعه یا با شماره‌های ۰۲۱۶۶۴۸۵۸۵۰، ۰۲۱۶۶۴۸۶۱۲۰ و ۰۹۱۰۹۸۰۵۰۵۵ تماس حاصل فرمائید.

انتهای پیام/

نظردهی