دوشنبه, 08 خرداد 1396 ساعت 06:30
به همت انتشارات مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(ع)؛

«جنگ اقتصادی؛ دشمن‌شناسی اقتصاد» کتاب شد

کتاب «جنگ اقتصادی؛ تبیین دینی و تمدنی دشمن شناسی اقتصاد» تالیف علیرضا تاجه‌بند و مجتبی حسنی توسط انتشارات مرکز تحقیقات بسیج  دانشگاه امام صادق علیه السلام منتشر شده است.

یکشنبه, 07 خرداد 1396 ساعت 10:34
به قلم دکتر حجت الله عبدالملکی

کتاب «اقتصاد مقاومتی در عصر مذاکرات هسته‌ای» توسط نشر سدید منتشر شد

در جریان مذاکرات هسته‌ای، پس از یک دوره رکود و سختی اقتصادی برای کشور و مردم ایران، امیدهای زیادی برای بهبود وضعیت و شرایط اقتصادی ایجاد شد. اما سبک و رویه مذاکرات به نحوی بود که هم به لحاظ نظری و هم در جریان عمل، امیدها برای بهبود اقتصادی کشور و مردم را به یأس و تبدیل کرد.

پنج شنبه, 28 ارديبهشت 1396 ساعت 07:44
طی برگزاری سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران؛

حضور چهره های برجسته کشور در غرفه انتشارات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات ، غرفه انتشارات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب با حضوری پررنگ و تاثیرگذار از جمله غرفه های پربازدید این نمایشگاه در طی یازده روز برگزاری آن در شهر آفتاب تهران بود.

سه شنبه, 26 ارديبهشت 1396 ساعت 07:53
در گفت و گو با مدیر فروش نشر سدید

گزارشی از حضور 11 روزه مرکز تحقیقات در نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام، اختتامیه سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب درحالی برگزار شد که «نشر سدید» به عنوان انتشارات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام ، طی یازده روز فعالیت در این نمایشگاه توانست در رقابت با سایر انتشارات های مطرح کشور فعالیت قابل قبولی را داشته باشد و جزء غرفه های پربازدید این نمایشگاه قرار گیرد.

حضور انتشارات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام در نمایشگاه کتاب تهران بهانه ای برای ارتباط نزدیکتر با مخاطبین این مجموعه بود. در این مطلب مصاحبه ای کوتابه با چند نفر از مخاطبان انتشارات این مرکز را مطالعه می کنید.

سه شنبه, 19 ارديبهشت 1396 ساعت 05:38
در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران:

حضور پررنگ انتشارات بسیج دانشگاه امام‌صادق‌علیه‌السلام در بهار کتاب

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه الاسلام، سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 13 اردیبهشت ماه با حضور ناشران مختلف داخلی و خارجی در مجموعه شهر آفتاب تهران کار خود را آغاز کرده و تا 23 اردیبهشت ماه به فعالیت خود ادامه می دهد.

پنج شنبه, 14 ارديبهشت 1396 ساعت 09:41
روابط عمومی مرکز تحقیقات گزارش می دهد:

کتابهای جدید مرکز تحقیقات و انتشارات سدید در نمایشگاه کتاب تهران

نشر سدید به عنوان اولین و تنها انتشارات بسیج دانشجویی کشور امسال با رونمایی از 15 عنوان کتاب جدید تولیدی مرکز تحقیقات، حضوری پررنگ در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران دارد.

پنج شنبه, 14 ارديبهشت 1396 ساعت 08:37

به میهمانی کتاب دعوتید

انتشارات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام از 13 الی 23 اردیبهشت ماه ، میزبان شما در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خواهد بود. انتشارات سدید با بیش از 15 عنوان کتاب جدید در این دوره از نمایشگاه کتاب حضور خواهد داشت. 

چهارشنبه, 13 ارديبهشت 1396 ساعت 03:51
سرلشگر فیروز آبادی در دیدار با اعضای مرکز تحقیقات:

فعالیت شما جزو ضروریات انقلاب اسلامی و هدف امام‌خمینی است

هفته ی گذشته جمعی از اعضا و مسئولین مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام در دیداری صمیمی، میهمان سرلشگر حسن فیروز آبادی، مشاور عالی فرماندهی کل نیروهای مسلح و رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح بودند. 

سه شنبه, 12 ارديبهشت 1396 ساعت 10:40
با حضور سردار محسن رفیق دوست صورت گرفت:

رونمایی از کتاب «اقتصاد مقاومتی و دفاع مقدس»

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(ع) جلسۀ رونمایی کتاب «اقتصاد مقاومتی و دفاع مقدس؛ بررسی تجربۀ حماسۀ دفاع مقدس و آموزه‌های آن در اقتصاد مقاومتی» با حضور سردار محسن رفیق‌دوست، وزیر سپاه و فرماندۀ پشتیبانی سپاه در دوران دفاع مقدس، در سالن شهید صدر دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد.

صفحه 1 از 16 صفحه