هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 652

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 674

کرسی ترویجی «عرضه و نقد دیدگاه‌های علمی؛ با موضوع چارچوب نظری الگوی اسلامی مصرف مبتنی بر دیدگاه شهید صدر(ره) و اندیشمندان مسلمان»، پنج شنبه 1 آذرماه در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود

سه شنبه, 12 ارديبهشت 1396 ساعت 10:40
با حضور سردار محسن رفیق دوست صورت گرفت:

رونمایی از کتاب «اقتصاد مقاومتی و دفاع مقدس»

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(ع) جلسۀ رونمایی کتاب «اقتصاد مقاومتی و دفاع مقدس؛ بررسی تجربۀ حماسۀ دفاع مقدس و آموزه‌های آن در اقتصاد مقاومتی» با حضور سردار محسن رفیق‌دوست، وزیر سپاه و فرماندۀ پشتیبانی سپاه در دوران دفاع مقدس، در سالن شهید صدر دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد.

شنبه, 02 ارديبهشت 1396 ساعت 14:18
فردا در دانشگاه امام صادق برگزار می شود؛

رونمایی از کتاب "اقتصاد مقاومتی و دفاع مقدس" با حضور رفیق دوست و زاهدی وفا

مراسم رونمایی از کتاب "اقتصاد مقاومتی و دفاع مقدس" با حضور سردار رفیق دوست و دکتر محمد هادی زاهدی وفا برگزار می‌شود.

دوره آموزشی هستی شناسی اجتماعی با حضور اساتید علوم اجتماعی در دو مرحله و طی روزهای 18 - 19 و 25 - 26 آذرماه در موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران برگزار شد.

دومین دوره آموزشی هستی شناسی اجتماعی با حضور اساتید علوم اجتماعی طی روزهای 25 و 26 آذرماه در موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران برگزار می شود.

دوره آموزشی هستی شناسی اجتماعی با حضور اساتید علوم اجتماعی طی روزهای 18 و 19 آذرماه و 25 و 26 آذرماه در موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران برگزار می شود.

یکشنبه, 14 آذر 1395 ساعت 10:25
طی دو مرحله و به مدت دو روز؛

دوره آموزشی«اقتصاد مردم بنیاد» برگزار می شود

دوره‌ دو روزه «اقتصاد مردم بنیاد» به همت مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(ع) و با حضور اساتید مطرح کشور طی دو مرحله در روزهای پنج شنبه و جمعه، هجدهم و نوزدهم آذر ماه سال جاری و در روزهای پنج شنبه و جمعه، بیست و پنجم و بیست و ششم آذر ماه سال جاری برگزار می شود.

پنج شنبه, 27 خرداد 1395 ساعت 10:17
عصر روز چهارشنبه برگزار شد؛

ضیافت افطاری اعضای مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(ع)+گزارش تصویری

ضیافت افطاری اعضای مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(ع) با حضور اعضا، همیاران و مرتبطین آن مرکز در مجتمع فرهنگی 13 آبان(لانه جاسوسی سابق آمریکا) برگزار شد.

مهلت ثبت نام پنجمین دوره از سلسله نشست های تخصصی علم و ایمان با محوریت نظامات و الگوهای تحقق تعلیم و تربیت اسلامی تا پانزدهم تیرماه تمدید شد.

جمعه, 21 خرداد 1395 ساعت 07:08
گزارش یازدهمین جلسه دوره آموزشی اسلام و پیشرفت؛

خطر متحجرین و متجددین برای پیشرفت حقیقی/ هدف روشنفکری دینی خشکانیدن ریشه های اسلام از درون بوده است

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(علیه السلام) یازدهمین و آخرین نشست از سلسله نشست‌ های آموزشی تخصصی اسلام و پیشرفت سه شنبه (۱۱ خرداد ۱۳۹۵) در دانشگاه امام صادق (علیه السلام) با تدریس جناب حجت الاسلام و المسلمین دکتر غلامی برگزار شد.

صفحه 1 از 3 صفحه