هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 674

15 تیر

کتاب اقتصاد مقاومتی به دست مقام معظم رهبري رسيد +عکس

کتاب اقتصاد مقاومتی نوشته حجت‌الله عبدالملکی در جریان دیدار جمعی از استادان و اعضای هیأت‌های علمی دانشگاه‌های سراسر کشور با رهبر معظم انقلاب به دست ایشان رسید.


کتاب «اقتصاد مقاومتی؛ درآمدی بر مبانی، سیاست ها و برنامه عمل» که به همت مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(ع) تدوین شده و توسط انتشارات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) منتشر شده است تقدیم رهبر معظم انقلاب شد و مورد توجه ایشان قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(ع)، کتاب اقتصاد مقاومتی حاصل پیاده‌سازی و ویرایش مجموعه سخنرانی‌های دكتر حجت الله عبدالملكي، در حوزۀ اقتصاد مقاومتی است كه تلاشی کوچک در پیگیری دستور ولی امر مسلمین جهان و نایب حضرت ولی عصر (عج) در بازطراحی نظام اقتصادی کشور، مبتنی بر مکتب اقتصادی اسلام و ایجاد نسخۀ معاصر نظام اقتصادی اسلام، با عنوان نظام اقتصاد مقاومتی است.

 
چاپ اول این کتاب در ۳۲۸ صفحه، به شمارگان ۲۰۰۰  جلد و قیمت ۱۰,۰۰۰ تومان در زمستان ۹۳ منتشر شده است و  در جریان دیدار جمعی از استادان و اعضای هیأت‌های علمی دانشگاه‌های سراسر کشور با رهبر معظم انقلاب توسط نگارنده كتاب تقديم ايشان شد.
 
 

شما برای تهیۀ این کتاب می‌توانید به سایت مؤسسۀ علمی-فرهنگی سدید مراجعه یا با شماره‌های ۰۲۱۶۶۴۸۵۸۵۰، ۰۲۱۶۶۴۸۶۱۲۰ و ۰۹۱۰۹۸۰۵۰۵۵ تماس حاصل فرمائید.

 

برای خرید این محصول اینجــــا را کلیک کنید.

نظردهی