22 مهر
به همت نشر سدید برگزار می شود؛

مسابقه کتابخوانی "روضه اصحاب چیست؟"

مسابقه کتابخوانی سراسری "روضه اصحاب چیست؟" به همت انتشارات مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام (نشر سدید) برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام، همزمان با آغاز ماه محرم‌الحرام مسابقه کتابخوانی سراسری "روضه اصحاب چیست؟" به همت نشر سدید و با محوریت کتاب منتشر شده با همین عنوان و نوشته حجت‌السلام سیدعلی اصغر علوی برگزار می‌شود.
علاقمندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند با تهیه نسخه چاپی و یا الکترونیکی کتاب و پاسخ به سوالات مسابقه، در این طرح عاشورایی شرکت نمایند.

 

از به هم آمیختن این دو مفهوم چه خلق خواهد شد؟ «روضه» و «اصحاب»؛ «مَرَجَ البَحرَینِ یلتَقیانِ» و چه ترکیب شهرآشوب و پرخروشی است ترکیب «روضه اصحاب»! صدها جلد هم بنویسند معنای «روضه» و اسرار ناشناخته آن هنوز باقی است؛

داستان «اصحاب» هم...

سعی شده این اثر با دسته‌بندی و تبویبی خوش‌خوان طراحی شود و با قلمی روان‌تر و زلل‌تر و نیز فارغ از اصطلاحات تخصصی، بیشتر مباحث پیشین را پشتوانه خود قرار دهد تا مخاطب را بهتر و سریعتر با ادبیات عاشورایی آثار و نوع نگاه‌های مجموعه «زیر خیمه حسین» همراه کند.

 

شیوه نامه شرکت در مسابقه کتابخوانی "روضه اصحاب چیست؟"

با مطالعه کتاب «روضه اصحاب چیست؟» و پاسخ صحیح به 10 سؤال مسابقه، می‌توانید در قرعه کشی این طرح شرکت کرده و به قید قرعه از هدایای مسابقه بهره‌مند شوید.

نحوه‌ی شرکت در مسابقه

برای شرکت در مسابقه، نسخه الکترونیکی یا چاپی کتاب را از طریق آدرس‌های زیر تهیه کرده و بعد از مطالعه با جواب دادن به سوالات مسابقه در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید.

برای خرید اینترنتی نسخه چاپی کلیک کنید

تهیه نسخه الکترونیکی از طریق سه اپلیکیشن زیر:

 

                                

 

برای شرکت در مسابقه:

ابتدا زبان نوشتاری پیامک در تلفن همراه خود را به زبان انگلیسی تغییر دهید و بعد از آن شماره گزینه صحیح برای هر سؤال را به ترتیب از سؤال یک تا ده، بدون فاصله مطابق الگوی زیر از چپ به راست وارد نمایید تا یک عدد 10 رقمی حاصل شود. سپس با قرار دادن علامت نوشتاری * کد شرکت در مسابقه را که هنگام خرید دریافت کرده اید وارد کرده و در پایان، پیامک خود را بدون هیچ گونه توضیحات اضافه به سمانه پیامکی 300072777 پیامک نمایید.

خریداران نسخه چاپی؛ سوالات و کد شرکت در مسابقه برای خریداران نسخه چاپی در صفحه اول کتاب درج شده‌است.

خریداران نسخه الکترونیکی؛ برای هر کاربر اپلیکیشن طاقچه/فراکتاب/پاتوق‌کتاب بعد از هر خرید یک کد شرکت در مسابقه ارسال می‌شود که از طریق هر کد می‌تواند فقط یکبار در مسابقه شرکت نماید.

 

 

 

 

جوایز مسابقه:

3 کمک هزینه سفر کربلای معلی

5 کارت هدیه 300,000 هزارتومانی (هر دهه یک قرعه‌کشی صورت می‌گیرد)

و بن تخفیف خرید کتاب از سایت سدید

زمان مسابقه:

از 31 شهریور تا 20 آبان 96 (اول محرم تا اربعین حسینی) به مدت 5 دهه

تاریخ قرعه‌کشی:

20 آبان ماه 96 همزمان با اربعین حسینی

راه‌های ارتباط با ما:

سایت نشر سدید به نشانی SADIDISU.IR

شماره‌های 02166485850 و 02166978701 و 09109805055 واحدهای فروش انتشارات

ادمین کانال تلگرامی به آی دی @sadidisu

انتهای پیام/

نظردهی