02 آبان
معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

مشکل اساسی ما مدیریت دانش است

سردار محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و رئیس سابق سازمان بسیج مستضعفان با جمعی از اعضای مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام، سردار محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شب گذشته ضمن حضور در دفتر مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام، طی جلسه ای در جریان آخرین فعالیت های گروه اقتصاد این مرکز قرار گرفتند.

سردار نقدی در این جلسه با اشاره به چالش های موجود در زمینه مطالعات علوم اسلامی، گفتند: یکی از سوالات اصلی در زمینه علم اقتصاد و مطالعات اقتصاد اسلامی این است که چرا بعد از شهید صدر هیچ کسی نتوانست در این سطح در اقتصاد اسلامی ورود کند و پس از گذشت بیش از پنجاه سال همچنان تنها منبع مطالعات ما اندیشه های همان بزرگوار است.

رئیس سابق سازمان بسیج مستضعفان در ادامه افزودند: هیچ کدام از شاخه های علوم انسانی را به صورت مجرد نمی توان بررسی کرد و توجه به مقوله فرهنگ در حوزه های مختلف علوم انسانی بحث مهمی است که باید به آن به عنوان یک اصل مهم توجه کرد.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درپایان با تاکید براینکه مشکل اصلی و اساسی ما مدیریت دانش است، گفتند: جریانات زیادی در کشور در حوزه علوم انسانی فعال هستند و ضعف اطلاعاتی در این زمینه یکی از چالش های اصلی است، که در این راستا انتظار از مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام این است با برنامه ریزی های دقیق بیاید و مدیریت تمام جریانات موجود را به دست گیرد.

گفتنی است در ابتدای این جلسه جناب آقای مجتبی حسنی طی سخنانی آخرین اقدامات انجام شده توسط گروه اقتصاد مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام را تشریح نمودند و جناب آقای سیدمرتضی احمدزاده گزارشی از فعالیت های انجام شده در دوره علمی آموزشی مفتاح را ارائه کردند.

انتهای پیام/

 

تماشاخانه تصویر

نظردهی