23 بهمن
طی جلسه با نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی؛

احمد توکلی با فعالیت‌های مرکز تحقیقات آشنا شد

طی جلسه با احمد توکلی نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی؛ وی با فعالیت‌های مرکز تحقیقات آشنا شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام، جمعی از اعضای این مرکز با حضور در دفتر احمد توکلی از چهره‌های برجسته سیاسی و اقتصادی کشور، وی را در جریان آخرین اقدامات مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام قرار دادند.

توکلی نیز در این جلسه ضمن تجلیل از فعالیت‌های انجام شده توسط مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام، گفت: نگاه شما باید یک نگاه کلان باشد تا بتواند به خوبی برای مسائل جامعه پاسخ مناسب را ارائه دهد.

وی افزود: توجه جدی به مسئله فساد و فعالیت در زمینه رفع این معضل اجتماعی از جمله مواردی است که انتظار می رود مرکز تحقیقات بصورت جدی در آن ورود کند و با همکاری سایر فعالین در این بخش از گسترش این ناهنجاری جلوگیری شود.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هم اکنون فساد مانند موریانه در حال بلعیدن همه چیز است، گفت: اگر با این فساد مقابله نشود هیچ فعالیت دیگری نتیجه نخواهد داد، چون این موضوع ذهنیت مردم را خدشه‌دار می‌کند.

نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از کم بودن حجم فعالیت‌ها در زمینه ترویج علوم انسانی اسلامی و جلوگیری از ایجاد ناهنجاری‌های اجتماعی، گفت: قطعا فعالیت‌های انجام شده توسط این مرکز در جامعه تاثیر خود را خواهد گذاشت.

وی در پایان با تاکید بر لزوم ایجاد ادبیات‌های لازم در زمینه ترویج الگوهای اسلامی، گفت: آشناتر شدن مجموعه‌های همسو با هم در این زمینه از جمله ضروریات تحقق این هدف است و امیدواریم در آینده‌ای نه چندان دور این مهم به صورت کامل تحقق یابد.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

View the embedded image gallery online at:
http://rc.basijisu.ir/fa/news/more/t01#sigProGalleria4533ebf3f2

نظردهی