دوشنبه, 27 شهریور 1396 ساعت 11:34
در همایش هم اندیشی مخترعین، مبتکرین و اساتید برتر بسیج علمی کشور؛

نخبگان بسیجی کشور با مرکز تحقیقات آشنا شدند

نخبگان بسیجی سراسر کشور در همایش هم اندیشی مخترعین، مبتکرین و اساتید برتر بسیج علمی کشور، با فعالیت های مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام  آشنا شدند.

پنج شنبه, 23 شهریور 1396 ساعت 09:24

رصدنامه هفتگی پدیدار-شماره هفتم

پدیدار با رصد دقیق، نظام‌مند و پیوسته بیش از بیست منبع خبری به سیاستگذاران، اساتید و پژوهشگران علاقه مند به موضوع سیاست علم اطمینان می‌دهد به صورت هفتگی از مجموعه‌ای بی نقص و جامع از تحولات عرصه سیاست علم بهره‌مند خواهند شد.

چهارشنبه, 22 شهریور 1396 ساعت 11:57
در موسسه آموزش عالی امام خمینی (ره) قم؛

دوره علوم انسانی اسلامی «مفتاح» برگزار شد

نخستین دوره علمی پژوهشی علوم انسانی اسلامی «مفتاح» با حضور اساتید برجسته در رشته‌های مختلف علوم انسانی و همچنین دانشجویان و طلاب منتخبی از سراسر کشور، به همت دبیرخانه دوره‌های آموزشی پژوهشی علوم انسانی اسلامی در موسسه امام خمینی (ره) شهر قم برگزار شد.

چهارشنبه, 22 شهریور 1396 ساعت 09:24

رصدنامه هفتگی پدیدار-شماره هفتم

پدیدار با رصد دقیق، نظام‌مند و پیوسته بیش از بیست منبع خبری به سیاستگذاران، اساتید و پژوهشگران علاقه مند به موضوع سیاست علم اطمینان می‌دهد به صورت هفتگی از مجموعه‌ای بی نقص و جامع از تحولات عرصه سیاست علم بهره‌مند خواهند شد.

شماره ششم که اولین شماره از دوره دوم انتشار رصدنامه هفتگی پدیدار است، منتشر شد. در دوره جدید هر هفته یک مسئله در حوزه سیاست علم در این رصدنامه مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

سه شنبه, 14 شهریور 1396 ساعت 06:42
به همت اندیشکده پویش صادق؛

هفتمین شماره فصلنامه پویش صادق منتشر شد

هفتمین شماره فصلنامه پویش صادق به مدیرمسئولی محمدجواد نیک روش و سردبیری محمد سلیمانی منتشر شد.

شنبه, 11 شهریور 1396 ساعت 06:51
به همت بنیاد محرومیت‌زدایی فائزون؛

محرومیت‌زدایی از مناطق حاشیه تهران آغاز شد

بنیاد محرومیت‌زدایی فائزون به‌منظور ارائه خدمات به ساکنان مناطق محروم حاشیه استان تهران، مرحله نخست خدمات رسانی به مردم روستاهای منطقه چهارده محله شهرستان مامونیه را با ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، آموزشی و فرهنگی آغاز کرد.

چهارشنبه, 08 شهریور 1396 ساعت 07:00

پنجمین شماره رصدنامه پدیدار منتشر شد

پنجمین شماره رصدنامه پدیدار به همت اندیشکده پویش صادق، وابسته به مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام، منتشر شد.

شنبه, 04 شهریور 1396 ساعت 11:30
رئیس دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم:

هیچگاه بی نیاز از علوم انسانی اسلامی نمی شویم

حجت الاسلام واعظی گفت: نمیتوانیم وضعیت موجود جامعه را با مراجعه به کتب و سنت بشناسیم و هیچگاه بینیاز از علوم انسانی اسلامی نخواهیم شد.

جمعه, 03 شهریور 1396 ساعت 07:53
حجت‌الاسلام پارسانیا:

برای فهم عالم هستی نیاز به فهم مفهوم علم است

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد: اگر اهمیت مفهوم علم تبیین شود و به آن ارزش داده شود، همه چیز از جمله شبکه مفاهیم و معانی که با آن زیست می‎کنیم، جهان اجتماعی و سایر موضوعات مربوط به آن فهم می‎گردد.

صفحه 1 از 19 صفحه