19 ارديبهشت
در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران:

حضور پررنگ انتشارات بسیج دانشگاه امام‌صادق‌علیه‌السلام در بهار کتاب

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه الاسلام، سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 13 اردیبهشت ماه با حضور ناشران مختلف داخلی و خارجی در مجموعه شهر آفتاب تهران کار خود را آغاز کرده و تا 23 اردیبهشت ماه به فعالیت خود ادامه می دهد.

امسال نیز همانند سال های قبل انتشارات مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه الاسلام (نشر سدید) در این نمایشگاه حضوری پررنگ دارد و با ارائه بیش از 60 عنوان کتاب، پذیرای مخاطبان و علاقه مندان به حوزه کتاب و کتابخوانی و به خصوص دوستداران حوزه علوم انسانی است.

«جذابیت در رسانه دینی»، «هستی شناسی اجتماعی»، «علوم انسانی در ترازوی نقد»، «روان شناسی در ترازوی نقد»، «مبانی علوم اجتماعی مدرن»، «اقتصاد مقاومتی»،  «مبانی معرفتی اندیشه امام خمینی (ره)» و ... از جمله کتاب های نشر سدید در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران است.

همچنین کتاب های «مدیریت جهادی»، «تشکیلات انقلابی»، «استعدادیابی در حکمت اسلامی»، «تمدن شناسی»، «خسارت محض»، «حقوق عمومی و دانش نظام ساز»، «خدمات اجتماعی و قدرت نرم» و «حسرت و هراس» که جدیدترین محصولات مرکز تحقیقات هستند، برای اولین بار و در نمایشگاه کتاب تهران رونمایی می شوند و چاپ جدید کتاب های پرمخاطبی همچون «الی الحبیب»، «دعوا سر اولویت» و «داستان نانوتافته» نیز از دیگر کتاب های حاضر در غرفه نشر سدید می باشند.

غرفه انتشارات مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه الاسلام (سدید) در روزهای اخیر علاوه بر میزبانی از عموم مردم و بازدیدکنندگان از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، شاهد حضور چهره های شاخصی همچون حجت الاسلام سید احمد خاتمی، دکتر غلامعلی حداد عادل و حجت الاسلام زائری بود که این افراد ضمن حضور در غرفه انتشارات از آخرین فعالیت های نشر سدید و مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق علیه الاسلام اطلاع یافتند.

بهنام امینی مسئول انتشارات سدید نیز استقبال امسال از غرفه را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: در مجموع برگزاری نمایشگاه تا به امروز، کتاب های «علوم انسانی در ترازوی نقد»، «توجیح المسائل کربلا»، «روانشناسی در ترازوی نقد» و «اقتصاد مقاومتی» از جمله پرفروش ترین کتاب های این دوره از حضور نشر سدید در نمایشگاه کتاب تهران بوده است.

وی افزود: در روز اول  نمایشگاه، کتاب «مدیریت جهادی» با اقبال گسترده مخاطبین روبرو شد و عنوان پرفروش ترین کتاب روز اول را به خود اختصاص داد و در روز دوم نیز کتاب «روانشناسی در ترازوی نقد» پرفروش ترین کتاب بود، کتاب های «توجیح المسائل کربلا»، «روانشناسی در ترازوی نقد»، و «اقتصاد مقاومتی» هم به ترتیب کتاب های پرفروش روزهای سوم تا پنجم برقراری غرفه بوده است.

لازم به ذکر است غرفه نشر سدید در سالن A2 ناشران عمومی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، راهرو شماره 3 در غرفه شماره 50 قرار دارد و از 13 تا 23 اردیبهشت ماه ساعت 10 صبح تا 20 عصر پذیرای علاقه مندان می باشد.

انتهای پیام/

نظردهی